BLOG

Ispartakule Günlük Kiralık Daire | Bahçeşehir Konforlu ve Ucuz

Blog

Ispartakule 11Ara

Ispartakule

Ispartakule günlük kiralık daire ihtiyaçlarınız için aşağıdaki telefon numaramızdan bizlere günün 24 saati ulaşabilir siniz.

 

0533 202 6480

1+1, 2+1 ve 3+1 Odalı daire tiplerinden oluşan konaklama birimlerimizde 7 kişiye kadar konaklama yapılabilmektedir. 

Otel standartlarında hizmet sunan işletmemizin bütün daireleri, konuklarımızın ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda dizayn edilmiş olup sorunsuz bir konaklama yapmanız için tüm ayrıntılar düşünülmüştür.

Her dairemizde 24 saat sıcak su, ücretsiz kapalı ve açık otopark, bütün dairelerde ikram içecekler, temiz havlu çarşaf ve nevresimler,ikram içecekler konuklarımıza standart olarak sunulur.

 

Site girişinde firmamıza ait bir apart kiralama ofisimiz yer almaktadır. Günün 24 saati bu ofisimize gelerek konaklama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Dairelerimize dışarıdan istediğiniz yiyecek, içecek getirebilir, dilerseniz sitemizde bulunan market ve AVM'den de ihtiyaçlarınızı karşılayabilir siniz.

Ispartakule günlük kiralık daire fiyatlarımız 80 TL ile 120 TL arasında değişmektedir. Yukarıda bulunan telefon numaramızdan bizlere ulaşarak Bahçeşehir Ispartakule günlük kiralık daire hizmetimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilir yada rezervasyon yaptırabilirsiniz.