BLOG

Esenyurt günlük kiralık daire

Blog

Esenyurt Köy içi Günlük Kiralık Daire 2Tem

Esenyurt Köy içi Günlük Kiralık Daire

Esenyurt Köy İçi Merkezine Yakın Toplamda 144 Daireli Tesisimiz ile esenyurt ve bölgedeki semtlerin konaklama ihtiyaçlarına çözüm buluyoruz. Beş yıldızlı otel konforunda hizmet sunan tesisimiz konaklama esnasında ihtiyaç duyulan tüm detaylar düşünülerek dizayn edilmiştir. Tesissimiz Kısa Sürede  Esenyurt günlük kiralık daire denilince akla gelen ilk tesis olmayı başarmıştır. Agora suites İsmiyle hizmet veren tesisimiz yasal ve güvenlidir.

Konaklama esnasında güven ve huzur içerisinde konaklayabilir sizlere ücretsiz olarak sunduğumuz ikramlarımızdan faydalanabilirsiniz. Odalarımızda kullanılan tekstil ve buklet ürünlerimiz birinci kalite olup ısıtma ve soğutma sistemlerimiz merkezi sistemdir.

Odalarımızın tamamında ücretsiz olarak yararlanabileceğiniz Wifi mevcutdur. 7/24 saat resepsiyon ve kat görevlilerimiz siz değerli misafirlerimizin daha konforlu bir konaklama yapabilmeleri için sürekli olarak siz değerli misafirlerimizin hizmetindedir.

Tesisimize dışarıdan istediğiniz yiyecek ve içecek getirebilirsiniz. Odalarımızda bulunan panolarda bölgede bulunan farklı yemek ve içecek firmalarının iletişim numaralarını arayarak sipariş vere bilirsiniz.

Tesisimizin bulunduğu konum itibari ile bölgenin her yerinden kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.