BLOG

Esenyurt günlük kiralık Daire Beş yıldızlı Otel Konforunda Hizmet

Blog

Esenyurt Günlük Kiralık Ev 23Mar

Esenyurt Günlük Kiralık Ev

Esenyurt Günlük Kiralık Ev

Konaklama seçenkleri arasında yerini alan günlük kiralık dairelere her geçen gün talep giderek artmaya devam ediyor. Özellikle istanbul'da Alternatif konaklama seçeneği olarak tercih edilen günlük kiralık evler konaklama sektörüne değer katmakta ve bazı firmalar beş yıldızlı otellerle fiyat ve kalite anlamında rekabet edecek duruma gelmektedirler. İstanbulun bir çok semtinde çok sayıda günlük kiralık daire bulunabilmektedir.Özellikle iş sahalarında, sanayi bölgelerinde, konferans salonlarının, ve büyük organizasyonların olduğu ilçelerde daha çok rastlanılan daireler son derece temiz ve güvenli hale gelmiş bulunmaktadırlar. Tuyap fuar merkezine olan yakınlığı ile 1 Milyon nufuslu esenyurt'ta da çok sayıda daire bulunmaktadır. İş ve tatil amaçlı seyahatlerinizde esenyurt günlük kiralık daire ihtiyaçlarınızda Agora Suit Olarak sizleri tesisimizde misafir etmekten mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz. 144 adet farklı seçenekteki odalarımız ve şık mimarisi ile bölgede saygın iş adamları taraından tercih edilmektedir.

Peki Neden Esenyurt Günlük Kiralık daire ?

Günlük kiralık dairelerde insanlar kendini daha rahat hisetmektedirler. Bunun başlıca sebeplerinden biri dairelerde bir evde olması gereken tüm araç gereçlerin mevcut olmasıdır. Oteller Her ne kadar lüks olursa olsun her zaman br soğukluk ve samimiyetsizlik görülmektedir. Aksine günlük kiralık evler kendinizi evinizde gibi hisetmenizi sağlıyor. Ayrıca dışardan istediğiniz şekilde yiyecek ve içecek gibi temel ihtiyaçlarınızı rahatlıkla temin edebilme kolaylığı sunmaktadır. Maalum Otellerde mini bar fiyatları cep yakmaktadır. Dışarda su 1 tl iken otellerde bu fiyat on katına çıkabilmektedir. Daha ucuz ve daha konforlu olduğu için insanlar artık otellerden çok günlük daireleri tercih etmektedirler.

Esenyurt Günlük Kiralık Daire Fiyatları

Esenyurt Günlük kiralık daire fiyatları her ne kadar değişkenlik göstersede fiyat aralığı çok yakındır. Genellikel 80 tl ile 120 tl arasında değişen fiyatlar sadece fuar ve çok büyük organizasyonlarda farklılık göstermektedir. Günlük kiralık dairelerin fiyatlarının ucuz olmasının bir başka sebebi ise konakladığınız kadar ödeme yapılmasıdır. Örnek vermek gerekrse otellerde 2 saat bile konaklama ıhtıyacı duysanız tesis siden tam gün ücreti almaktadır. Günlük kiralık daire formatında ise tam tersine konakladığın kadar öde sistemi ile işletilmektedir. Sadece gece konaklarsanız gecelik fiyat tam gün konaklamak isterseniz günlük fiyatı alınmaktadır. Daha fazla bilgi almak için veya rezervasyon talebinde bulunmak için  0533 202 6480 nolu iletişim numaramız ile irtibat kurabilirsiniz.