BLOG

Esenyurt Günlük Kiralık daire Fiyatları

Blog

Esenyurt Günlük Kiralık Daire 30Mar

Esenyurt Günlük Kiralık Daire

Günlük Kiralık Daireler'le ilgili çok şey yazıldı çizildi Görsel ve yazılı basında büyük otellerin emriyle sunulan haberler'le karalama kampanyaları başlatıldı ama baş edemediler çünki biz biliyorduk dünya genelinde uygulanan bu sistem bir gün Türkiyede'de kabul görecek ve Konaklama sektöründeki yerini alacaktır. Nihayet öyle oldu ve günlük kiralık daireler yasallaştı. Artık seyahatlerinizde otellere gecelik konaklama için servet odemenize gerek kalmayacak. Türkiye genelinde her geçen gün artan Günlük evler sayesinde otel konforunda hizmet sunulmaya başlandı. Bizlerde İstanbulun 1 milyonluk nüfus'lu ilçesinde Tamamı bize ait olan 144 adet daire ile bölgede konaklama hizmeti vermekteyiz. Esenyurt Günlük Kiralık Daire İhtiyaçlarınızda hiç düşünmeden tesisimizde konaklama yapabilirsiniz. Toplamda dört kattan oluşan tesisimizde her katta 48 adet daire ile farklı mertakare seçenekleri ile beş yıldızlı otel konforunda konaklama hizmeti veriyoruz. Tesisimizde 2*150 adet kapalı otoparkımız bulunmaktadır. Ayrıca 70 adet araç kapasiteli bir açık otoparkımız mevcutdur. 

 Esenyurt Günlük Daireler Nerede?

Esenyurt merkezinde doğan araslı bulvarı üzerinde bulunan Ncadde Agora'da bulunan dairelerimize çok kolay ulaşım sağlanabilmektedir. Bulunduğumuz bölge bağlantı yolları, tem ve E5 Karayoluna sadece 1 dakika mesafededir. Toplu taşıma araçları tesisimizn önünden kalkmaktadır. İş ve tatil amaçlı yapacağınız seyahatlerinizde Agora Residence de gönül rahatlığıyla konaklayabilirsiniz. 7/24 saat güvenlği ve resepsion hizmeti bulunan tesisimiz Ayrıca misafirlermize ücretsiz olarak wifi hizmeti sunulmaktadır.

 Gecelik Oda Fiyatları Ne Kadar?

Esenyurt günlük kiralık daire Agora suit de gecelik konaklama fiyatlarımız konaklamak istediğiniz daire'ye göre değişkenlik göstermektedir. Gecelik günlük kiralık daire fiyatları stüdyo, 1+1, 2+1 seçenekleri ile farklılık göstersede aslında genel anlamda çok ucuzdur. Örnek vermek gerekirse otellerde kişi başı fiyat alınmaktadır. Ama Esenyurt günlük kiralık ev  Seçeneğinde kişi başı fiyat ödemezsiniz 1+1 dairede 100 tl ödeyerek 3 kişi konaklama imkanı sağlarken 2+1 dairede totalde 140 tl ödeyerek  4 kişi konaklayabiliyorsunuz. Ortalama olarak kişi başı fiyat 35 tl gibi çok ucuz bir fiyata konaklama şansı elde etmiş oluyorsunuz. Sizlerde Teisimizi ziyaret edebilir ucuz konaklama fırsatını elde edebilirsiniz.

Unutmayın duyumlarla değil Deneyimlerle gerçekler tecrübe edinilir.