BLOG

Blog

Bahçeşehir Günlük Kiralık Daire 5Tem

Bahçeşehir Günlük Kiralık Daire

Bahçeşehir günlük kiralık daire kullanımında oldukça yüksek bir potansiyele sahip olmakla beraber sosyal yaşam konusundada oldukça hareketli bir semtdir. Bahçeşehir Bulunduğu konum itibari ile komşu ilçelerden çok fazla sayıda misafir ağırlamaktadır. Bunun en büyük sebeplerinden biri çarşıda bulunan ihtişamlı mağazalar rahat yaşam ve sosyal etkinliklerdir.Bölgede zengin semt olarak da anılan bahçeşehirde dünyaca ünlü çok sayıda mağaza, kafe, ve restoranlar bulunmaktadır.Bölgede otel sayısı az olduğundan konaklama ihtiyaçları genellikle lüx rezidanceler ve lüks apart oteller ve suitler karşılamaktadır. Bahçeşehir günlük kiralık daire ihtiyacı da oldukça yüksektir. Şehir hayatının befraberinde getirdiği bazı zorluklar ve kısıtlamaların olduğu hepimiz tarafından bilinmektedir. Bunlardan birid..
Esenyurt Köy içi Günlük Kiralık Daire 2Tem

Esenyurt Köy içi Günlük Kiralık Daire

Esenyurt Köy İçi Merkezine Yakın Toplamda 144 Daireli Tesisimiz ile esenyurt ve bölgedeki semtlerin konaklama ihtiyaçlarına çözüm buluyoruz. Beş yıldızlı otel konforunda hizmet sunan tesisimiz konaklama esnasında ihtiyaç duyulan tüm detaylar düşünülerek dizayn edilmiştir. Tesissimiz Kısa Sürede  Esenyurt günlük kiralık daire denilince akla gelen ilk tesis olmayı başarmıştır. Agora suites İsmiyle hizmet veren tesisimiz yasal ve güvenlidir. Konaklama esnasında güven ve huzur içerisinde konaklayabilir sizlere ücretsiz olarak sunduğumuz ikramlarımızdan faydalanabilirsiniz. Odalarımızda kullanılan tekstil ve buklet ürünlerimiz birinci kalite olup ısıtma ve soğutma sistemlerimiz merkezi sistemdir. Odalarımızın tamamında ücretsiz olarak yararlanabileceğiniz Wifi mevcutdur. 7/24 saat resepsiyon ..
Akbatı Günlük Kiralık Daire 30Nis

Akbatı Günlük Kiralık Daire

Akbatı Günlük Kiralık Daire İhtiyaç duyduğunuz anda bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin. İdia Ediyoruz Bizden daha temizi ve güveniliri yok. Tamamı Bize ait olan 144 daireli tesisimizle Günlük Kiralık Ev hizmetine Konsept Dairelerimiz ile Yeni bir bakış açısı sunuyoruz.  Arkadaşlarınızla birlikte tesisimizde güvenle konaklayabilir Huzur içinde keyifli saatler geçirebilirsiniz. Agora Residence Esenyurt'un en işlek bulvarı olan Doğan Araslı Bulvarı üzerinde son derece şık mimarisi ile göz doldurmaktadır. Tesimizin girişinde Esenyurtun en güzel ve en Elit mekanları en marka kafeleri bulunmaktadır. Ayrıca tesisimizde ücretsiz wifi hizmeti açık ve kapalı otopark 7/24 saat resepsion ve odaya ücretli yemek ve içecek servisimiz bulunmaktadır. Farklı seçenekteki odalarımızda sizlerde konakl..
Esenkent Günlük Kiralık Daire 21Nis

Esenkent Günlük Kiralık Daire

Esenkent Günlük kiralık ev ihtiyaçlarınızda Son Derece lüx ve konforlu dairelermizle ihtiyaçlarınıza çözüm oluyoruz.Esenyurt merkezde doğan araslı bulvarı no:93 Agora Rezidance olarak Bölgeye yeni alternatif bir konaklama anlayışı getirdik. Agora Residence olarak Otel konseptinde ama ev rahatlığında konaklayabileceğiniz bir ortam yarattık.Günlük 80 tl ile 150 tl aralığında konaklayacağınız süreye göre değişen fiyaatlarımızlaa kiralayacağınız stüdio ,1+1 ve 2+1 dairelerle benzersiz bir konaklama keyfi yaşayabilirsiniz. İster tek kişilik odalarda isterseniz de sevdiklerinizle birlikte konaklayarak sadece oda ücreti ödeyerek misaifir ağırlayabilir ve ev sahipliği yapabilirsiniz. Tesisimizde isterseniz dışarıdan temel gıda ihtiyaçlarınızı satın alarak giriş yapın isterseniz paket servis imkanl..
Esenyurt Günlük Kiralık Daire 30Mar

Esenyurt Günlük Kiralık Daire

Günlük Kiralık Daireler'le ilgili çok şey yazıldı çizildi Görsel ve yazılı basında büyük otellerin emriyle sunulan haberler'le karalama kampanyaları başlatıldı ama baş edemediler çünki biz biliyorduk dünya genelinde uygulanan bu sistem bir gün Türkiyede'de kabul görecek ve Konaklama sektöründeki yerini alacaktır. Nihayet öyle oldu ve günlük kiralık daireler yasallaştı. Artık seyahatlerinizde otellere gecelik konaklama için servet odemenize gerek kalmayacak. Türkiye genelinde her geçen gün artan Günlük evler sayesinde otel konforunda hizmet sunulmaya başlandı. Bizlerde İstanbulun 1 milyonluk nüfus'lu ilçesinde Tamamı bize ait olan 144 adet daire ile bölgede konaklama hizmeti vermekteyiz. Esenyurt Günlük Kiralık Daire İhtiyaçlarınızda hiç düşünmeden tesisimizde konaklama yapabilirsiniz. Topl..
Esenyurt Günlük Kiralık Ev 23Mar

Esenyurt Günlük Kiralık Ev

Esenyurt Günlük Kiralık Ev Konaklama seçenkleri arasında yerini alan günlük kiralık dairelere her geçen gün talep giderek artmaya devam ediyor. Özellikle istanbul'da Alternatif konaklama seçeneği olarak tercih edilen günlük kiralık evler konaklama sektörüne değer katmakta ve bazı firmalar beş yıldızlı otellerle fiyat ve kalite anlamında rekabet edecek duruma gelmektedirler. İstanbulun bir çok semtinde çok sayıda günlük kiralık daire bulunabilmektedir.Özellikle iş sahalarında, sanayi bölgelerinde, konferans salonlarının, ve büyük organizasyonların olduğu ilçelerde daha çok rastlanılan daireler son derece temiz ve güvenli hale gelmiş bulunmaktadırlar. Tuyap fuar merkezine olan yakınlığı ile 1 Milyon nufuslu esenyurt'ta da çok sayıda daire bulunmaktadır. İş ve tatil amaçlı seyahatlerinizde e..
Ispartakule 11Ara

Ispartakule

Ispartakule günlük kiralık daire ihtiyaçlarınız için aşağıdaki telefon numaramızdan bizlere günün 24 saati ulaşabilir siniz.   0533 202 6480 1+1, 2+1 ve 3+1 Odalı daire tiplerinden oluşan konaklama birimlerimizde 7 kişiye kadar konaklama yapılabilmektedir.  Otel standartlarında hizmet sunan işletmemizin bütün daireleri, konuklarımızın ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda dizayn edilmiş olup sorunsuz bir konaklama yapmanız için tüm ayrıntılar düşünülmüştür. Her dairemizde 24 saat sıcak su, ücretsiz kapalı ve açık otopark, bütün dairelerde ikram içecekler, temiz havlu çarşaf ve nevresimler,ikram içecekler konuklarımıza standart olarak sunulur.   Site girişinde firmamıza ait bir apart kiralama ofisimiz yer almaktadır. Günün 24 saati bu ofisimize gelerek konaklama işlemlerinizi gerçek..