BLOG

Aakbatı Günlük Kiralık Daire

Blog

Akbatı Günlük Kiralık Daire 30Nis

Akbatı Günlük Kiralık Daire

Akbatı Günlük Kiralık Daire İhtiyaç duyduğunuz anda bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin. İdia Ediyoruz Bizden daha temizi ve güveniliri yok. Tamamı Bize ait olan 144 daireli tesisimizle Günlük Kiralık Ev hizmetine Konsept Dairelerimiz ile Yeni bir bakış açısı sunuyoruz. 

Arkadaşlarınızla birlikte tesisimizde güvenle konaklayabilir Huzur içinde keyifli saatler geçirebilirsiniz. Agora Residence Esenyurt'un en işlek bulvarı olan Doğan Araslı Bulvarı üzerinde son derece şık mimarisi ile göz doldurmaktadır. Tesimizin girişinde Esenyurtun en güzel ve en Elit mekanları en marka kafeleri bulunmaktadır.

Ayrıca tesisimizde ücretsiz wifi hizmeti açık ve kapalı otopark 7/24 saat resepsion ve odaya ücretli yemek ve içecek servisimiz bulunmaktadır. Farklı seçenekteki odalarımızda sizlerde konaklamanın keyfini yaşayarak arkadaşlarınıza kendilerinizi özel hismetmelerini sağlayabilirsiniz. Akbatı Günlük Kiralık Ev ihtiyaçlarınızda bir telefon kadar yakınız günün her saatinde telefonla arayarak resepsiyon arkadaşlarımızdan fiyat alabilir dairelerle ilgili her merak ettiklerini sorabilirsiniz. Agora residence olarak dairelermizin tamamında son derece kaliteli Tekstil ürünleri kullanılmıştır. Ayrıca kişisel bakım ürünleri, Buklet Malzemeleri, Sürekli sıcak su ve klima bulunmaktadır. Bütün odalarımızda ücretsiz olarak sunduğumuz ikram tepsisinden faydalanabilirsiniz. Tesisimiz Son Derece güvenilir olup ruhsatlı ve resmidir.